Kompleksowa obsługa
firm i instytucji,  outsourcing IT

1. UmOWY serwisowe, outsourcing IT

Umowy serwisowe pozwalają każdej z firm korzystającej z usług obniżyć koszty zatrudnienia działu informatycznego. Dzieje się tak ze względu na brak kosztów pracy, brak zwolnień i urlopów oraz podnoszenie kompetencji pracowników.

Oferujemy umowy serwisowe, outsourcing działu informatycznego, bazujące na pracy naszych specjalistów w Twojej firmie w ustalonym nie koniecznie pełnym wymiarze czasu pracy. Płacisz tylko za tyle czasu ile potrzebujesz do utrzymania firmy w pełnej gotowości informatycznej, bez stresu i szukania przypadkowych firm.

Podczas pozostałego czasu obowiązuje na część umowy z reakcją na zdarzenie w siedzibie Twojej firmy. Z reguły jest to następny dzień roboczy, ale pomagamy także podpisując umowy z czasem reakcji 2 godziny. Od ustalonych parametrów zależy ile miesięcznie zapłacisz za obsługi IT Twojej firmy lub instytucji.

2. Umowy z czasem reakcji

Być może prowadzisz taką firmę gdzie stała, cykliczna obecność informatyka nie jest konieczna, a idealnym rozwiązaniem jest przyjazd nadarzenie, ze ściśle ustalonym czasem od momentu zgłoszenia.

Po podpisaniu takiej umowy zyskujesz stałą opiekę firmy która wie co masz u siebie jeśli chodzi o sprzęt i oprogramowanie. Zgłaszasz zapotrzebowanie na usługę i w określonym w umowie czasie w siedzibie twojej firmy pojawia się serwisant.

Płacisz bezpośrednio za usługę którą wykonuje serwisant. Do kosztów umowy wliczona jest także umowa za czas reakcji, lecz jest to nie duża kwota w rozliczeniu miesięcznym która daje obu stronom realne związanie umową.

3. Obsługa zdalna za pomocą oprogramowania

Często usterka nie wymaga fizycznej obecności informatyka, a wystarczy podłączenie się do zdalnego pulpitu, który jest przedłużeniem klawiatury i monitora na biurko serwisanta.

W przypadku takiej pomocy zadzwoń do nas na dedykowany numer: +48 798 130 315, tam uzyskasz dalsze instrukcje. Jeśli informatyka nie jest Ci obca przed wykonaniem telefonu pobierz i zainstaluj program umieszczony poniżej, a następnie podasz już technikowi tylko dane do logowania. Nie bój się powyższy proces jest całkowicie bezpieczny a dane do logowania po rozłączeniu wraca swoją ważność. Oznacza to iż nikt nie będzie miał dostępu do Twojego komputera jeśli Ty tego nie zaakceptujesz ponownie. Sam proces połączenia natomiast zabezpieczony jest szyfrowaną transmisją danych.

Oprogramowanie zdalna pomoc

What people say

Hundreds of satisfied customers