Usługi

logo_sos_pc_png

Profesjonalny zespół

W skład naszej firmy wchodzą osoby z wyższym wykształceniem teleinformatycznym. Posiadamy wiele certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających wysokie kwalifikacje naszego zespołu.

Jednak to, co nas wyróżnia to wieloletnie doświadczenie, wynikające ze stosowania na co dzień posiadanej wiedzy.

Naszym niezaprzeczalnym atutem jest wychodzenie naprzeciw problemom naszych klientów.

SOS PC to:

  • profesjonalna obsługa i doradztwo przy wyborze sprzętu komputerowego,
  • miła atmosfera – u nas możesz poczuć się swobodnie,
  • brak przymusu sprzedaży – nie jesteśmy sieciówką i nie sprzedajemy tego co zalega, lecz przy zamówieniu zaspokajamy potrzeby kontrahentów.
  • naszym założeniem jest ciągły rozwój firmy ,
  • podejmujemy współpracę z firmami z Belgii, Francji i Niemiec konkurując zarówno jakością i ceną z podmiotami tamtejszego rynku lokalnego.

38420073 - computers with headphones on desk

Doradztwo i sprzedaż sprzętu komputerowego

Prowadzimy zarówno detaliczną jak i hurtową sprzedaż szeroko rozumianego sprzętu komputerowego oraz RTV. W naszej ofercie znajduje się także sprzęt AGD. Dostarczamy proste urządzenia jak i zaawansowane rozwiązania serwerowe czy też sieciowe. Nasi doradcy polecają urządzenia co do jakości których przekonani są osobiście. Gwarantujemy pomoc w reklamacji przy zakupionym sprzęcie w naszym sklepie.

37490933 - technician fixing computer hardware

Naprawa komputerów i laptopów

Usuwamy usterki sprzętowe oraz programowe komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urzadzeń mobilnych. Posiadamy specjalistyczny automat lutowniczy pozwalający na wymianę układów kart graficznych czy też chipsetów. Nasze doświadczenie oraz kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie objęte gwarancją. Zapraszamy do współpracy także firmy nie posiadające swojego serwisu sprzętowego, zapewniamy krótki czas realizacji zleceń oraz konkurencyjne ceny.

9594778 - data recovery after computer crash. recovery disk

Odzyskiwanie danych

Jako jedyna firma w regionie posiadamy w swoim wyposażeniu komorę laminarną oraz interfejs serwisowy do odzyskiwania danych z dysków twardych. Pozwala nam to na fizyczną ingerencję w dyski twarde tj. wymianę głowic itd. Eksperci posiadają uprawnienia oraz wiedzę na wysokim certyfikowanym poziomie.

42356402 - responsive web design on mobile devices phone, laptop and tablet pc

Strony internetowe

W swoim portfolio posiadamy systemy portalowe, strony firmowe oraz sklepy i hurtownie internetowe. Dodatkowo tworzymy także specjalistyczne oprogramowanie medyczne takie jak planery kliniczne, RIS, PACS. Nasi specjaliści potrafią także zidentyfikować specjalne potrzeby klienta i na ich podstawie stworzyć oprogramowanie dedykowane. W tym zakresie współpracujemy z firmą White Hill.

48441136 - printer.

Tusze i tonery

Prowadzimy regenerację tonerów do drukarek laserowych oraz tuszy do sprzętów atramentowych. Oprócz tego posiadamy w sprzedaży zamienniki które nie ustępują jakością tuszom orginalnym. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiednich materiałów eksploatacyjnych.

Pomoc zdalna

Nie zawsze po to żeby pomóc musimy dojeżdżać do klienta, możemy zrobić to zdalnie. Przeczytaj więcej o oferowanej przez nas pomocy.