OPPO Watch długo oczekiwany debiut

OPPO, wiodący producent urządzeń mobilnych, wprowadza na rynek polski stylowy i intuicyjny smatwatch OPPO Watch. Wyposażony w system operacyjny Wear OS by Google™ gadżet został stworzony, by stać się idealnym asystentem, który pomoże łatwo i bezproblemowo łączyć życie prywatne z zawodowym, korzystając przy tym z pełnej gamy aplikacji i usług Google.

Dzieło sztuki na nadgarstku

Model OPPO Watch 46 mm to pierwszy na świecie smartwatch z podwójnie zakrzywionym ekranem. Każdy element został pieczołowicie dopracowany. W produkcji zastosowano 19-stopniowy proces polerowania, co gwarantuje płynne połączenie trójwymiarowej szybki z aluminiową kasetą. Wyrazisty, trójwymiarowy ekran AMOLED ma wielkość 1,91 cala, wyświetla pełną paletę barw DCI-P3. Oferuje on rozdzielczość 402×476, jasność 500 nitów i zagęszczenie pikseli na poziomie 326 PPI, dzięki czemu wyświetlane informacje są dobrze widoczne nawet w pełnym słońcu. Ekran gwarantuje wyjątkowo czysty i wyraźny obraz, który nie męczy wzroku. Aktualne portfolio uzupełnia OPPO Watch 41 mm, którego kaseta także wykonana jest ze stopu aluminium serii 6000, zapewniając mu trwałość i odporność. 1,6 calowy wyświetlacz AMOLED 301 PPI gwarantuje szeroki kąt widzenia i żywy, szczegółowy obraz – nawet, gdy użytkownik pozostaje w ciągłym ruchu.

Wielozadaniowość i intuicyjność na co dzień

Model OPPO Watch 46 mm, zasilany przez system operacyjny Wear OS by Google, umożliwia łatwe przełączanie się między rolami, zadaniami i czynnościami, płynnie dopasowując się do rytmu dnia posiadacza gadżetu. Wystarczy kliknięcie, żeby uzyskać dostęp do pełnej gamy aplikacji i usług Google, w tym funkcji płatności Google Pay lub nawigacji za pomocą Google Maps. Dodatkowo za pośrednictwem zegarka można także przeprowadzić rozmowę telefoniczną, jeśli tylko znajduje się on w zasięgu sparowanego z nim telefonu.

W ramach miłego dodatku, wykorzystującego funkcję obrazowania opartego na sztucznej inteligencji, zegarek OPPO Watch pomoże zadbać także o wygląd perfekcyjny w każdym detalu. Wystarczy otworzyć aplikację HeyTap Health i zrobić zdjęcie wybranego zestawu ubrań, a smartwatch wygeneruje pasujący wygląd tarczy.Osobisty trener dba o zdrowie

Aby użytkownicy w pełni mogli korzystać ze spersonalizowanych funkcji treningu oraz osiągać swoje sportowe cele, zegarek OPPO Watch został wyposażony w opcję wskazówek głosowych i pięć trybów treningowych, takich jak bieg rekreacyjny, bieg na spalanie tłuszczu, spacer, jazda rowerem i pływanie. Co istotne, OPPO Watch ma pięć czujników ruchu oraz funkcję GPS + GLONASS, co sprawia, że jest świetnym towarzyszem ćwiczeń i bacznie śledzi statystyki aktywności fizycznej.

System stałego monitorowania pulsu na bieżąco śledzi stan zdrowia użytkownika podczas ćwiczeń i odpoczynku. Zaawansowane śledzenie faz snu szczegółowo dokumentuje natomiast stan organizmu w nocy. Kolejnym elementem wyposażenia jest aplikacja Google FitTM, która pozwala śledzić przebieg różnych form aktywności fizycznej, w tym m.in. wiosłowania na maszynie czy kitesurfingu, co sprawia, że OPPO Watch staje się wyjątkowym towarzyszem podczas uprawiania sportu.

Nie martw się o baterię

Dzięki funkcji inteligentnego zarządzania mocą, bateria OPPO Watch 46 mm działa nawet do 36 godzin. W trybie oszczędzania energii, żywotność ogniwa może sięgać nawet 21 dni. Specjalnie zaprojektowany, dwuprocesorowy system Dual-Chip Endurance System OPPO został opracowany tak, aby pomóc użytkownikowi trzymać tempo i nigdy nie tracić kontaktu ze światem. Można dzięki temu wybrać między inteligentnym trybem obsługiwanym przez procesor Qualcomm Snapdragon WearTM 3100 a trybem oszczędzania energii obsługiwanym przez procesor  Ambiq Micro Apollo3 Wireless, idealnie dobierając właściwe parametry wydajności i niskiego zużycia baterii. Błyskawiczne zasilenie zapewni zaś funkcja szybkiego ładowania VOOC. Wystarczy podłączyć sprzęt na 15 minut, by działał przez kolejne 16 godzin.

Regularne ceny zegarków wynoszą 1299 zł za model OPPO Watch 46 mm i 999 zł za model OPPO Watch 41 mm.

Źródło: https://technowinki24.pl/oppo-watch-dlugo-oczekiwany-debiut/

Share this post: