Odzysk danych

Jeśli straciłeś dane z dysku twardego, dysku SSD, karty pamięci, pendrive lub innego nośnika elektronicznego nie podłączaj go i nie próbuj odzyskać samodzielnie  gdyż możesz pogorszyć sprawę i zniweczyć możliwość odzysku.

Naprawa MacBooka/laptopa

Naprawiamy płyty główne, wymieniamy procesory czy też pamięci RAM lub dyski twarde. Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie wymiany układów BGA czy też SMD.

Wymiana baterii

Chętnie wymienimy baterię w każdym laptopie, notebooku, MacBooku. Niezależnie od tego czy jest ona elementem eksploatacyjnych czy jest zamontowana na stałe.

Pomoc „od ręki”

Przyjdź do nas a my zajmiemy się Twoim sprzętem w przeciągu 60 min od przyniesienia i przeprowadzimy diagnozę. Jeśli naprawa będzie wymagać dłuższego czasu lub sprowadzenia podzespołu mamy sprzęt do pożyczenia.

Wymiana matrycy

Proponujemy wymianę matrycy w każdym urządzeniu laptop, MacBook. Mamy za soba setki wymienionych ekranów i zadowolonych klientów.

Usuwanie wirusów

Oferujemy zarówno działania związane z usuwaniem wirusów z komputerów laptopów czy też innych urządzeń mobilnych oraz działania prewencyjne polegające na instalacji systemów antywirusowych, firewalli.

Wymiana/naprawa klawiatury

Nie męcz się więcej, wymienimy klawiaturę w Twoim urządzeniu, notebooku, laptopie, MacBooku. Już nie będą się zacinać i doprowadzać się do utraty nerwów.

Instalacja oprogramowania

Z chęcią zainstalujemy oprogramowanie użytkowe z powierzonych nośników lub licencji. Jeśli nie masz oprogramowania u siebie zapytaj nas o nie, doradzimy i sprzedamy Ci licencję.

Naprawa komputerów

Jeśli masz problem z komputerem stacjonarnym, nie działa jak należy, potrzebujesz szybkiej pomocy nasz serwis jest najlepszym adresem.